Pozonex - Kim jesteśmy? - Ozonator-Prozonex Polski producent

biuro@prozonex.pl
Idź do spisu treści

Menu główne:

O Firmie

Firma PROZONEX  to  polski producent  generatorów ozonu.

Produkowane przez nas ozonatory przeznaczone są zarówno do zastosowań domowych jak i komercyjnych.

Wieloletnie  doświadczenie zdobyte w wiodących amerykańskich,takich jak AT&T.Jabil Circuit,Autek Research czy Baxter pozwoliło nam na opracowanie i wyprodukowanie  generatorów ozonu, które miały być stosowanie najpierw  do własnych celów.
Z dumą  chcemy podkreślić, że kilka lat temu wprowadziliśmy na rynek pierwsze ozonatory, a ich unikalność  polega na zastosowaniu  technologii pozwalającej uzyskać dużą  czystość ozonu i wysoką wydajność  przy zachowaniu małych gabarytów urządzenia.

Ozonatory naszej firmy z serii O3PRO są produkowane w Polsce  na niewielką skalę  z podzespołów  wykonywanych pod specjalne zamówienie .
Główny element ozonatora-lampa wykonywana jest według własnej konstrukcji i produkcji. Dlatego też nie używamy chińskich płytek ani ceramicznych  cylindrów.
Ozonatory naszej produkcji wyróżnia bezawaryjna praca, wysoka jakość podzespołów, wysoka wydajność i czystość wytwarzanego ozonu, prosta obsługa oraz estetyka wykonania.
Kładziemy nacisk na jakość, cały czas starając  się udoskonalać technologię produkcji,a tym samym  wprowadzając nowe rozwiązania.
 
Zapragnęliśmy, aby urządzenia ozonujące były używane  nie tylko w ośrodkach leczących ozonem ,ale również były dostępne dla każdego człowieka, który coraz bardziej odczuwa skutki skażonego powietrza, wody i żywności.

Medyczne zastosowanie  ozonu szerzej zaprezentował nam pionier ozonoterapii w Polsce prof.drhab.n.med. Zygmunt Antoszewskiudostępniając  swoje prace naukowe i zezwolenie na prowadzenie w jego imieniu Ośrodka Ozonoterapii na terenie Polski.
 
Jesteśmy zawsze otwarci na nowe zagadnienia z branży jak i na potrzeby naszych klientów,niejednokrotnie wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


innowacja
 
 Prozonex 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego