OZONATORY POWIETRZA - Ozonator-Prozonex Polski producent

biuro@prozonex.pl
Idź do spisu treści

Menu główne:

OZONATORY POWIETRZA tzw. przedmuchowe


Są typowo przystosowane do ozonowania powietrza w pomieszczeniu oraz wnętrzu samochodu.
Zaletą tego rodzaju ozonatorów jest to, że wytwarzają ozon bezpośrednio z otaczającego powietrza. Innowacyjna metoda produkcji, z zastosowaniem lampy własnej konstrukcji, pozwoliło uzyskać urządzenie, które produkuje dużą ilość ozonu. Natomiast wentylator zamocowany wewnątrz urządzenia skutecznie zaopatruje ozonator w powietrze i wydmuchuje ozon bezpośrednio na zewnątrz.
Ozonator powietrza
Ozonator powietrza
 Żaden z elementów ozonatora nie wchodzi w reakcję z ozonem i nie powoduje wytwarzania szkodliwych związków.

Ozonatory powietrza do swojego działania nie potrzebują dodatkowego wyposażenia, działają bezpośrednio po podłączeniu do prądu elektrycznego wytwarzając ozon metodą wyładowań koronowych. Po uruchomieniu ozonatora słyszymy ,, brzęczenie ,, oraz czujemy charakterystyczny zapach ozonu.

Przeprowadzając zabiegi ozonowania w celach zawodowych, należy zaopatrzyć się w specjalną maskę wyposażoną w filtr węglowy. Można również zastosować dodatkowy wentylator oraz miernik ozonu.
Generator ozonu dobieramy do powierzchni pomieszczenia kierując się jego wydajnością- pozwala to na skuteczne przeprowadzanie zabiegów ozonowania.

Zastosowanie: pomieszczenia mieszkalne, sale przedszkolne, konferencyjne,więzienne, gabinety lekarskie i kosmetyczne, weterynaryjne, siłownie, pokoje hotelowe, przemysł przetwórczy, miejsca zagrzybione, po powodzi, spaleniu,  z uciążliwymi zapachami.
Ozonator powietrza
 Prozonex 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego